240 PRESNÝCH TIPOV NA CONTENT

OBJEDNÁVKA

ĎAKUJEM VOPRED ZA TVOJU OBJEDNÁVKU!

Ešte pár technických detailov. 

Keďže to je elektronický produkt a dostaneš ho do 24 hodín od pripísania platby na účet, nedá sa vrátiť :). Myslím, že ani nebude treba. Najskôr však 6.12.2022, keď bude v predaji.

Príde ti z e-mailu zuzka@uspesna.sk ... je to nastavené cez automatický systém, preto určite mrkni spam, reklamu, sociálne... a prehoď si ho do hlavnej, pretože budúci rok, ti k tomu prihodím ďalšie tipy :). 

Ak svoju objednávku neplatíš hneď, ale prevodom.. mysli na to, že je platná len 7 kalendárnych dní. Teda ak využívaš predpredajovú zľavu, po uplynutí termínu, musíš vystaviť novú objednávku... preto nerieš a uhraď hneď. 

Podrobnosti k používaniu e-booku budú v emaile. Plus ti príde odkaz na skupinu, kde budeme v roku 2023 pridávať ďalšie content nápady pre network - marketing, tak sa tam pridaj.

A NEZABUDNI SA ZAPOJIŤ DO SÚŤAŽE!

Súčasťou je aj exkluzívna ponuka pre prvých 10 z vás na zľavu 100 € (92,- € / 192,- € ) na 90 min biznis konzultáciu s darčekom - audit sociálnych sietí na rok 2023 ZADARMO. Ponuka je zatiaľ neverejná, preto je len tu, zverejním ju na Mikuláša 🙂 Ty si ju vieš pridať v košíku nižšie už teraz!

Keby čokoľvek... píš mi.