AKO ZAČAŤ V MLM? 

ako začať v MLM

Rozmýšľate nad vedľajším príjmom zo sieťového marketingu?

Aj by ste do toho šli, len neviete ako to naštartovať? 

MLM/sieťový marketing aj softmarketing sú skvelým spôsobom ako si vybudovať vlastnú "firmu" a pritom nemusieť byť NON-STOP v pozore.

Viete si zarobiť, ak tomu venujete čas a energiu, no ak práve nemáte, čas, alebo chuť, vôbec sa nemusíte báť, že vám firma skrachuje. Ona totiž nie je vaša... ale podnikanie a vaša sieť, áno

Vy síce predávate cudzí produkt, ale budujete si tým vlastný tím.

V podstate to je inak podnikanie ako každé iné, len s výhodami a v dnešnej dobe máte navyše k dispozícií úžasné zdroje informácií a možnosti predaja pomocou internetu.

 Stiahnite si bezplatný e-book, ktorý vás podporí na štarte. 

Nájdete v ňom 10 bodov, ktoré vám prinesú prvé úspechy vo vašom sieťovom biznise.

...mne priniesli

Ako biznis konzultant a mentorka pre malé podnikateľky, sa často stretávam s úžasnými dámami, ktorých predmetom práce je práve sieťový marketing. 

V minulosti som sa do jedného síce zapojila, ale nátlakový spôsob práce mi nevyhovoval. A síce sa mi veľmi páči celý MLM systém, no trošku sa stal zneužívaný a pomýlený u niektorých jeho predstaviteľov. 

Samozrejme som registrovala mnoho firiem, ktoré fungujú na MLM princípe a mám viacero klientiek z rôznych spoločností. 

Stále pôsobím hlavne ako biznis mentorka a konzultantka predaja pre malé podnikateľky (hlavne mimo MLM), avšak milujem nové informácie a preto som sa rozhodla nájsť si vhodnú spoločnosť sieťového marketingu, ako partnera pre moju case-study pre vedľajší príjem nie len mňa, ale aj VÁS

A našla som, resp. ona našla mňa... vyberla som si ju podľa ĽUDÍ a odmeňovacieho systému. 

Teším sa na to, ako prevediem všetky svoje teoretické poznatky z fungovania MLM do praxe. 

A keďže sa mi po prvých dvoch týždňoch (a to som bola ešte s malou na PN) podarilo vyhupnúť sa v štruktúre, vybudovať si mini sieť (4 ľudia) a "splatiť" si tak vklad,  chcem vám posunúť moje tipy, čo robiť, aby ste dosiahli MINIMÁLNE to isté. 

AKO ZAČAŤ V MLM

Ak by ste sa chceli pridať k môjmu tímu a získať tím moju podporu a zapojiť sa do našej tímovej stratégie, veľmi rada sa s vami o tom porozprávam. Stačí mi napísať e-mail na: zuzka@uspesna.sk

0
ľudí má tento e-book