LEVEL UP! OBJEDNÁVKA

VOPRED ĎAKUJEM ZA OBJEDNÁVKU a teším sa na vašu účasť v programe.

Prosím, prečítajte si pozorne nasledujúce informácie a v prípade akýchkoľvek otázok sa na mňa neváhajte obrátiť na zuzka@uspesna.sk

Odoslaním formulára nižšie vyjadrujete riadny záujem o účasť v programe a zaväzujete sa k úhrade. 

Splatnosť faktúry je 7 dní, toľko trvá aj rezervácia vášho miesta. Po pripísaní platby na účet vám do pár minút príde potvrdzovací e-mail a e-mail s faktúrou. Ak sa tak nestane, prosím neodkladne ma konktaktujte. 

V prípade, že úhrada nebude do 7 dní pripísaná na účet, vaša rezervácia sa ruší bez akéhokoľvek nároku na miesto. V prípade, že prejde 7 dní a následne bude uhradená, vyhradzujem si právo v prípade naplnenia kapacity, vrátiť vám peniaze.

Ak sa rozhodnete svoju účasť zrušiť do 15.1.2020 a písomne mi to oznámite e-mailom na zuzka@uspesna.sk a súčasne správou (sms, whatsapp, msn, DM), garantujem vrátenie peňazí a zároveň súhlasíte, že vy mi vrátite darček, ktorý vám do tohto dátumu ako účastníčke programu bude doručený, poštou na vaše náklady. Ak stornujete svoju objednávku pred doručením darčeka, samozrejme nič neposielate späť. 🙂

Stornovanie objednávky a vrátka peňazí po 15.1.2020 už nie je možná, preto si to, prosím, vopred premyslite.

Celý obsah programu je chránený autorským zákonom a je určený výhradne 1 osobe, ktorá je objednávateľom programu. Ak si prajete objednať program pre tím, prosím, kontaktujte ma osobne. 

Trošku administratíva, ale keď ma poznáte, viete, že mám rada ujasnené všetky podmienky a čistý stôl.

Ak máte ďalšie otázky, neváhajte mi napísať.

Teším sa, že sa na váš úspech.

zuzana becherova