Naštartuj svoj INSTAGRAM

KROK PO KROKU K ZVYŠOVANIU DOSAHOV A FANÚŠIKOV

Chceš budovať komunitu ľudí na svojom instagrame?

Túžiš mať viac sledovateľov?

Zasekla si sa a tvoj účet nerastie?

Ako naštartovať instagram

ČO PRE ZVÝŠENIE DOSAHOV NEMUSÍŠ ROBIŤ:

 • ísť do reality show
 • cítiť sa trápne
 • tancovať (ak ťa to nebaví)
 • nakupovať fanúšikov
 • platiť reklamy 
 • vymýšľať súťaže
 • sledovať milión účtov
ako zvysit dosahy na instagrame

Ukážem ti krok po kroku metódu, ktorú som použila ja pre zvýšenie dosahov a získanie skvelého cieľového publika za krátky čas

....a z 0 na úplne novom účte

@zuzkajeonline .

 • zistíš, čo chce tvoje cieľové publikum
 • optimalizuješ si svoj profil a naučíš sa ho tvoriť, aby zaujal sledovateľov
 • skamarátiš sa s algoritmom 
 • naučíš sa stratégiu úspešných reels

STRATÉGIA ÚSPEŠNÝCH REELS:

√ AKO TVORIŤ ŽIADANÝ OBSAH

√ TOP TÉMY, KTORÉ REZONUJÚ S TVOJÍM PUBLIKOM

√ OSNOVU TVORBY ÚSPEŠNÝCH REELS

ako zvysit dosahy na instagrame

AKO A KEDY?

kurz máš na celý rok 2024

VIDEA A MATERIÁLY NÁJDEŠ V ČLENSKEJ SEKCII

PRÍSTUP TI PRIDE HNEĎ PO ÚHRADE

... a môžeš začať vlastným tempom 🙂

Zuzi, ďakujem krásne za konzultáciu. Ty si neskutočná raketa a profička. Toľko informácií, čo si mi dala a usmernenie je pre mňa na nezaplatenie. Začala som aplikovať to, čo sme sa dohodli a už po pár dňoch vidím prvé úspechy. Skvelá práca!
Dianka@rodinna.lekarka
Ďakujem Zuzka za jej trpezlivosť a prístup k môjmu 61 ročnému mozgu😂. Naučila ma strihať videá-ozvučovať ich a titul kovať. Na začiatku som mala pocit že to nezvládnem ale Zuzka vydržala🙏. Je to skvelá učiteľka. Keď ju sledujem vidím že sa ešte mám čo učiť👌
Andy Timková@_andytimkova_
"Zuzka mi počas konzultácie priniesla toľko nových a prelomových informácií, ktoré som len s otvorenými ústami počúvala a neverila, že je to tak jednoduché, aj keď to chce skutočne prácu, ktorú je nutné urobiť 🙂 Jej profesionalita ma ihneď upútala.  Jeden z najväčších zázrakov, ktorý sme dokázali spoločne zľahka posúdiť bol, hlavný cieľ mojej tvorby bez toho aby som sa cítila neúplná. Presne a jasne ma nasmerovala na moje najväčšie prínosy pre publikum a všetko tak efektívne. Žiadne prázdne reči a kompromisy. Jasnosť a jednoduchosť!!! Za toto vďačím veľmi veľmi.  Som skutočne veľmi vďačná, za všetky cenné informácie ohľadne stratégií a nastavení.  Osobne mi Zuzka sadla svojou prirodzenou osobnosťou a od konzultácie som dostala fakt viac ako som v skutočnosti čakala."
Zdenka@laromistyle
Milá Zuzka, ďakujem Ti za to, že si bola a stále si mojim hnacím motorom. Absolvovali sme spolu konzultáciu a ja sa snažím dodržať konzistentnosť vo vytváraní videí, aby som si mohla raz povedať že aj na sieti máme komunitu ktorej môžeme pomáhať . Rozbehla si môj záujem o technické zručnosti v tvorbe videí, zoznámilla si ma s aplikáciami ktoré mi pomáhajú a hoci som o generáciu staršia snažím sa držať krok. Spoznala som v Tebe milú a profesionálnu dámu, ktorá má  zručnosti ktoré sa nebojí posúvať ďalej a zdieľať ich s inými snaživými podnikateľmi. Mojou ambíciou je aby som sa v tvorbe priblížila k svojmu vysnívanému cieľu a veľmi sa teším že mám v Tvojej osobe oporu a určitý “ backround”. Ďakujem za to.
Danka@lekarenglandon

POZOR! 

Tento kurz nie je pre začiatočníkov, ktorí nepoznajú prácu s instagramom, nevedia ako tvoriť reel, čo je príbeh, ako pracovať s tlačítkami atd... pre začiatočníkov mám naopak fantastický kurz s 30 videami a nájdeš ho tu:

KURZ NAŠTARTUJ SVOJ IG SKONČÍŠ S VEDOMOSŤAMI:

√ ČO CHCE TVOJE PUBLIKUM

√ AKO NASTAVIŤ PROFIL, ABY UPÚTAL

√ AKÝ OBSAH ZDIEĽAŤ, ABY BOL ÚSPEŠNÝ

√ ČO ROBIŤ PRE KONZISTENTNÝ RAST

ako zvysit dosahy na instagrame

AHOJ JA SOM ZUZKA

a 1.11.23 som začala na nových účtoch testovať novú stratégiu pre rast sociálnych sietí. Môj cieľ bol dosiahnuť 1000 fanúšikov na IG za 30 dní... podarilo sa mi to za 12.

A po 30 dňoch som mala 10 000 sledovateľov... a úprimne sa veľmi teším, že to funguje... a vidia to už aj moji klienti!

Bez reklamy, podpory priateľov, súťaží aj fake nakúpených účtov... iba z kvalitného obsahu.

Tento rast nebol náhodný. Nemala som šťastie, ani špeciálny talent.

Predchádzala mu príprava a štúdium. Nečakaj na vhodnú chvíľu ani ty, no nenechaj svoj úspech na náhodu. Ako sa hovorí, šťastie praje pripraveným.

V tomto kurze ti presne ukážem a naučím ťa, čo som robila aj ja, aby som za 30 dní získala cez 10 000 fantastických skutočných sledovateľov a začala si s nimi budovať vzťah. 

PRIPRAVENÝ/Á ROZBEHNÚŤ SVOJ INSTAGRAM A ZAČAŤ DOSAHOVAŤ SVOJE CIELE?

kurz získaš teraz len za:

99,- € (129,-€)

(platba možná aj v CZK)