ČO O MNE HOVORIA...

... už mám za sebou celkom pekných pár hodín, dní, mesiacov a rokov konzultácií, prednášok a stretnutí a je mi cťou, že majú veľmi pozitívnu odozvu

... prosím, vezmi si z nich, čo potrebuješ, ak máš otázky, píš mi na zuzka@uspesna.sk

... každá sme výnimočná a také je aj naše podnikanie

Cesta za úspechom s tebou Zuzka je plná dobrodružstva, smiechu a nevyčerpateľnej energie (tvojej :D)... Od kedy ťa poznám, neprestávaš ma udivovať, s akou ľahkosťou sypeš zo seba nápady na akýkoľvek biznis projekt. Prepájaš veci pre niekoho neprepojiteľné, vidíš za horizont kam veľa ľudí nedokáže dovidieť, vymyslíš riešenie na všetko a z najväčšej nevýhody aká sa po ceste objaví vybrúsiš drahokam. Ďakujem za našu cestu a teším sa na všetky ďalšie dobrodružstvá, ktoré nás čakajú...

Hedi Benčíková

DUOLIFE SENIOR MANAŽÉR

Mila Zuzka,

Som velmi rada, ze som sa ocitla v tvojej skupine. Nielenze v nej clovek ziska vela potrebnych informacii, ktore oceni kazda podnikatelka, ale ide z teba taka energia, ktoru nema hocikto. Vzdy nas vies super nakopnut.😍 

Pacia sa mi hlavne tvoje prakticke priklady, ktore clovek moze pouzit hned v praxi. Kazda jedna tema bola zaujimava a nenasla sa ani jedna taka, na ktoru by som sa netesila. Vidiet, ze to, co robis ta nesmierne bavi a aj vdaka tebe som spoznala v skupine mnoho inspirativnych podnikateliek. 

Touto referenciou chcem odkazat vsetkym zenam, podnikatelkam, ktore stale premyslaju ci sa prihlasit do skupiny alebo nie, aby nevahali a urcite to skusili, pretoze toto je naozaj investicia, ktoru nebudu lutovat.

Zuzi si skvela a dakujem ti este raz.

Lavly Rebel

Skupina Uspesne v biznise je skvelou investiciou nielen pre zacinajuce podnikatelky, ale aj pre tie, ktore maju svoje podnikanie rozbehnute, no predaje nefunguju podla ich predstav.
Zuzka je skvela koucka, ktora nasmeruje vas biznis tym spravnym smerom. Ma skvele tipy a skusenosti z praxe, ktore vam pomozu zamysliet sa nad tym, co robite zle a co je potrebne robit inak, aby sa vase predaje zvysili.
V skupine som od septembra. A tuto investiciu nelutujem. Prave naopak, bolo to to najlepsie, co som pre svoj biznis mohla urobit 🙂 skupinu odporucam vsetkymi desiatimi 🙂 
Jarka z macramesk 🙂

Milá Zuzka,

ďakujem za tento hodnotný kurz. Som čerstvou absolventkou a kým počas štúdia som pracovala pre niekoho iného, v hlave som mala množstvo nápadov na svoj vlastný biznis. Preto som sa rozhodla, že po škole začnem pracovať pre seba. Od kurzu Ako začať podnikať som očakávala, že získam komplexnejšie informácie o tom, čo potrebujem pre štart podnikania, aby bol čo najrýchlejší a bez zbytočných začiatočníckych chýb.

Kurz moje očakávania splnil nadmieru. Veľmi sa mi páčili úlohy na konci každej témy, ktoré si môžem plniť a odškrtávať a pracovať tak systematicky. Pomohli mi aj pracovné listy, ktoré ma prinútili zamyslieť sa nad niektorými vecami, ktoré som predtým nebrala do úvahy. Takisto oceňujem množstvo praktických a odskúšaných rád a príkladov, vďaka ktorým bol kurz zrozumiteľný a vďaka čomu viem, ako konkrétne môžem postupovať.

Okrem tohto praktického a vecného charakteru kurzu oceňujem aj obrovskú dávku motivácie a inšpirácie. Počas sledovania videí sa mi v hlave vynárali nápady a mala som chuť pustiť sa do toho. Tento kurz vrelo odporúčam každej začínajúcej podnikateľke, najmä ak je ako ja – s množstvom nápadov, no nevie, kde a ako začať.

Ešte raz ďakujem, prajem veľa úspechov.

STANKA

Na projekt Buď úspešná som natrafila úplnou náhodou, keď Zuzka komentovala príspevok na Instagrame u inej podnikateľky, ktorú som sledovala.
 
Zaujalo ma už to ,,meno,, projektu.
 
Aj ja som mala túžbu byť úspešná, len som ešte nevedela celkom, ako na to.
 
A keď som klikla na Zuzku, bolo to jasné. Hneď som si s ňou dohovorila stretko pri káve a pripravila som si potrebné otázky, i to čo ma trápi ako moje nedostatky.
 
Zuzka sa samozrejme na stretko riadne pripravila, takže som ju s ničím neprekvapila.
Bolo vidno, že už má skúsenosti.
 
Bola ľudská, taká tá normálna ženská, pri ktorej som sa nemusela cítiť trápne pri každej mojej ,,trápnej,, otázke.
Bolo mi vysvetlené, kde sú moje hlavné nedostatky, ktoré vníma ona z tej druhej strany. Poradila, pomohla, ale hlavne poradila vecne.
 
Bolo to už pred pol rokom a keď s odstupom času hodnotím prínos toho, čo mi Zuzka dala, hodnotím veľmi pozitívne.
 
Pre mňa hlavným problémom, ktorý ma trápil, boli pravidelné mesačné investície do propagácií na Facebooku a Instagrame. Tie sa mesačne vyšplhali do niekoľkých stoviek mesačne.
 
Áno, skutočne na stovky Eur každý mesiac. Dnes je to dokopy maximálne 30Eur, čo dávam len na malú podporu ak potrebujem niektoré dni vykryť narýchlo objednávkami. Ale to už je ozaj zriedkavé, moje tržby sa citeľne zvýšili ihneď od prvého mesiaca po stretnutí so Zuzkou.
 
Zuzka, si pre mňa stále inšpiráciou, denne ťa sledujem, čerpám nové informácie
a ďakujem ti.
Nech sa ti naďalej darí robiť ženy úspešnými.
 
Martina Karabová,

http://www.teorya.sk/

\"Zuzka je „Pani Inšpirátorka“. Má skúsenosti, prehľad v oblasti podnikania a marketingu.

Prišla so skvelými praktickými návrhmi pre môj projekt. Súčasne vypracovala biznis inšpiráciu s rozpisom príjmov a nákladov tak, aby som mala prehľad o nastavení správnej ceny svojho produktu, potrebného času pre jeho vytvorení i očakávanom zárobku.

Odporúčam všetkým, ktorí začínajú podnikať - chcú svoj nápad pretaviť do reálneho podnikania a zárobku- zasekli sa v podnikaní a nevedia ako ďalej- potrebujú svoj biznis rozhýbať - zarábať – pritiahnuť nových klientov – udržať si stálych klientov, aby Zuzku oslovili a nechali sa inšpirovať.\"

JUDr. Mária Dvončová

www.pravneprerodica.sk

\"Zuzka je prototyp človeka, ktorý má množstvo nápadov. Na každú moju myšlienku vymyslela 3 nápady, ktoré ma posunuli dopredu.

A nielen srší nápadmi, ale vie veľmi prakticky previesť svoje nápady do praxe. Výnimočné je na tom to, že sa dokáže vcítiť do situácie, v ktorej sa nachádzam a na základe toho vyberie najvhodnejšie riešenie, ktoré bude pre ideálne pre moju osobnosť a podnikateľský zámer.

Vďaka Zuzke som sa pohla z miesta a odhodlala som sa urobiť kroky, na ktoré som dlho nemala odvahu. A už teraz si užívam pozitívne dôsledky týchto rozhodnutí.\"

Nika Macinská

www.imani.sk

\"Absolvovala som so Zuzkou konzultáciu a môžem len odporučiť. Za dve hodiny nášho času mi dala nesmierne množstvo info, rád a nápadov. Je veľmi milá, zhovorčivá, nápomocná, plná energie a naozaj dáva zo seba maximum. Ďakujem\"

Mayush Mikolášová

IG: mayush_beauty_care

\"Dnes som mala business konzultáciu so Zuzkou a som nadšená jej postrehmi, tipmi, nápadmi, radami. Vie sa úžasne pozrieť na biznis očami klienta a tak pomôcť.

Veľmi sa mi páčilo naše stretnutie a už sa teším ako postupne veci o ktorých sme hovorili zapracujem a najmä na tie výsledky. Odporúčam 👍\"

Kamila Slašťanová

www.menucka.sk

\"Zuzka, dakujem za tvoje obrovske nasadenie, s ktorym si pristupila k mojej poziadavke- ako spropagovat moje sluzby ( nielen) na socialnych sietach.

Som vdacna za vsetky rady a konkretne tipy, niektore z nich som dala do praxe a zaznamenala som pozitivne ohlasy ❤️
Zuzkin koucing odporucam kazdemu, kto podnika, bez ohladu na to, ci zacina alebo nevie, “co skor”.\"

Ivana Kyselová Špeťková

IG: @svetkrasy_ivi