najlepší mentor pre instagram

INDIVIDUÁLNA SPOLUPRÁCA

Hľadáš individuálny prístup a viac ti vyhovuje 1:1 spolupráca? 

Potrebuješ niekoho, kto ťa bude kopať do zadku viesť?

Máš otázky pre tvoj profil, pretože základy vieš, ale nehýbe sa to?

Ak len začínaš, odporúčam ti najprv absolvovať môj kurz ZÁKLADY INSTAGRAMU, kde sa krok po kroku naučíš s instagramom pracovať správne. 

Individuálna spolupráca je určená pre ľudí, ktorí instagram poznajú, ale nevedia sa pohnúť vpred, dosahy nerastú alebo/a stagnuje im predaj, prípadne zakladajú nový profil a chcú nastaviť celú stratégiu.

Upravila som individuálnu formu na žiadosť mojich klientov na 2 možnosti: 

  • jednorázová konzultácia (trvá cca 2-3 hodiny)
  • 30 dňový intenzívny mentoring 

JEDNORÁZOVÁ KONZULTÁCIA:

Počas zoomu (vyhraď si naň 2-3  hodiny) ti odpoviem na tvoje otázky, na ktoré sa vopred analýzou tvojho účtu pripravujem (1-2 hodiny). 

Čím konkrétnejšie budú otázky, tým hlbšia bude konzultácia a presnejšie odporúčania pre tvoj účet

Ak chceš konzultáciu, premysli si podrobne, čo potrebuješ riešiť, aby sme to stihli čo najlepšie rozobrať. 

Konzultácii predchádza TELEFONICKÝ HOVOR, KDE ZISTÍME ČO POTREBUJEŠ, POLOŽÍŠ SVOJE OTÁZKY A AKÉ JE TVOJE AKTUÁLNE INSTAGRAM KNOW HOW, ABY SOM SA VEDELA ČO NAJLEPŠIE PRIPRAVIŤ A VYTVORIŤ TI STRATÉGIU POĎLA TVOJICH OTÁZOK A OČAKÁVANÍ.

Konzultácia, odhliadnúc od tvojich otázok, zahŕňa aj audit účtu a odporúčania na zlepšenie a rast. 

Tiež ti navhrnem 20 postov/reelov, ktoré majú v tvojej téme potenciál na úspech. 

Ukážem ti ako funguje instagram, analýza čísel a následná optimalizácia obsahu. 

Ako výsledok dostaneš záznam, 20 tipov na posty a odporúčané kroky, ktoré bude na tebe v najbližšom čase aplikovať v tvojom účte na IG.

Toto si určite vyber ako odrazový mostík 🙂

Zuzi, ďakujem❤️ zatiaľ len pozerám ako puk. Priznám sa, už som veľmi neverila, že sa dá Instagram rozbehnúť a po týždni mám skoro ďalšiu tisícku sledovateľov a niektoré videá desaťtisíce pozretí. 🥰🥰🥰 A veľa peknej spätnej väzby, moc diik.
Zuzka Pecárová@pilatesjoga_podlazuzany
Zuzi, ďakujem krásne za konzultáciu. Ty si neskutočná raketa a profička. Toľko informácií, čo si mi dala a usmernenie je pre mňa na nezaplatenie. Začala som aplikovať to, čo sme sa dohodli a už po pár dňoch vidím prvé úspechy. Skvelá práca!
Dianka@rodinna.lekarka
Ďakujem Zuzka za jej trpezlivosť a prístup k môjmu 61 ročnému mozgu😂. Naučila ma strihať videá-ozvučovať ich a titul kovať. Na začiatku som mala pocit že to nezvládnem ale Zuzka vydržala🙏. Je to skvelá učiteľka. Keď ju sledujem vidím že sa ešte mám čo učiť👌
Andy Timková@_andytimkova_
Milá Zuzka, ďakujem Ti za to, že si bola a stále si mojim hnacím motorom. Absolvovali sme spolu konzultáciu a ja sa snažím dodržať konzistentnosť vo vytváraní videí, aby som si mohla raz povedať že aj na sieti máme komunitu ktorej môžeme pomáhať . Rozbehla si môj záujem o technické zručnosti v tvorbe videí, zoznámilla si ma s aplikáciami ktoré mi pomáhajú a hoci som o generáciu staršia snažím sa držať krok. Spoznala som v Tebe milú a profesionálnu dámu, ktorá má  zručnosti ktoré sa nebojí posúvať ďalej a zdieľať ich s inými snaživými podnikateľmi. Mojou ambíciou je aby som sa v tvorbe priblížila k svojmu vysnívanému cieľu a veľmi sa teším že mám v Tvojej osobe oporu a určitý “ backround”. Ďakujem za to.
Danka@lekarenglandon
"Zuzka mi počas konzultácie priniesla toľko nových a prelomových informácií, ktoré som len s otvorenými ústami počúvala a neverila, že je to tak jednoduché, aj keď to chce skutočne prácu, ktorú je nutné urobiť 🙂 Jej profesionalita ma ihneď upútala.  Jeden z najväčších zázrakov, ktorý sme dokázali spoločne zľahka posúdiť bol, hlavný cieľ mojej tvorby bez toho aby som sa cítila neúplná. Presne a jasne ma nasmerovala na moje najväčšie prínosy pre publikum a všetko tak efektívne. Žiadne prázdne reči a kompromisy. Jasnosť a jednoduchosť!!! Za toto vďačím veľmi veľmi.  Som skutočne veľmi vďačná, za všetky cenné informácie ohľadne stratégií a nastavení.  Osobne mi Zuzka sadla svojou prirodzenou osobnosťou a od konzultácie som dostala fakt viac ako som v skutočnosti čakala."
Zdenka@laromistyle

30 DŇOVÝ MENTORING - začíname v septembri 2024

...alebo intenzívna spolupráca (opakujem, že základy už potrebuješ mať, lebo to budú zbytočne vyhodené peniaze)

30 dní spolu 🙂 

Ak hľadáš sprievodcu na riadne intenzívne naštartovanie svojho profilu, tak toto je pre teba. 

Určite si dáme úvodný hovor, kde zistím našu štartovaciu pozíciu. Dohodneme si termín štartu (bude to fakt intenzívne, takže žiadnu dovolenku neplánuj, keď plánuješ mentoring).

Na prvej konzultácií nastavíme stratégiu a dostaneš hneď prvé úlohy aj témy postov, ktoré si budeš pripravovať.

Budeme pracovať spolu na obsahu reelov, texte, nastavíme kľúčové slová, vypracujeme bio...proste všetko tak, aby si za mesiac videla skvelé výsledky, vedela pracovať samostatne na obsahu aj predaji.

Prosto ALL IN (len to budeš prakticky robiť ty 🙂 ).

Počas 30 dní budeš mať:

  • úvodný hovor o aktuálnej situácií a audit účtu, kde si stanovíme presný termín začiatku mentoringu
  • 1x úvodná 60-90 minútová konzultácia o štarte a stratégií s presnými krokmi na 7 dní
  • 2x priebežná konzultácia po týždni s analýzou krokov a nastavením nasledujúcich krokov (návrhy postov, príbehov, interakcii)
  • 1x závarečná 60-90 minútová konzultácia s analýzou a optimalizáciou tvojho profilu, plus odporúčanie na ďalších 90 dní
  • individuálny 1:1 prístup cez telegram/whastapp na priebežné konzultovanie počas týždňa a otázky k tvojej práci, ktoré zodpoviem hneď, ako to bude možné

Okrem toho ako môj mentoringový klient dostaneš po 30 dňoch odomňa promo ako darček, kde na mojom instagrame (kde je aktuálne cez 30 000 ludi) môžeme, ak budeš samozrejme chcieť, urobiť live rozhovor o tvojej značke a profile a tak ťa ešte viac podporím v tvojom raste na instagrame 🙂

PS: práca musí byť intenzívna a bez prerušenia, ak sa rozhodneš 30 dňovku prerušiť, výsledky ti negarantujem.

 

PODMIENKY SPOLUPRÁCE:

Mentoringové programy a nových klientov spúšťame už až v septembri, mesačne mám len 2 klientky, tak ak máš záujem o mentoring, prosím napíš mi a dohodneme vopred termín.

Tento odsek som vytvorila, po negatívnych skúsenostiach a odsúvaní termínom na nekonečno 🙂

Tak, prosím, skôr ako si konzultáciu, či mentoring objednáš vezmi na vedomie, že:

  • termín je záväzný až po úhrade a vzájomne si ho potvrdíme 
  • v prípade zmeny termínu, poprosím informovať 48 hodín pred dohodnutou konzultáciou, aby som vedela s niekym termín vymeniť, alebo dáme nový
  • po ozname o zrušení alebo posúvaní termínu v čase menej než 48 hodín pred dohodonutou konzultáciou, prosím ber na vedomie, že nie som povinná dávať ti nový termín, ani konzultáciu presúvať, ani vrátiť peniaze, keďže na ten termín už nikoho neviem presunúť (samozrejme sa budem snažiť vyjsť v ústrety, ale niekedy sa to proste nedá)

Ďakujem za pochopenie 🙂 A teraz, ak nevieš, ktorý formát a či vôbec je pre teba vhodný, prosím vyplň tento formulár a ja sa ti ozvem:

vaše údaje využijem výlučne na projekt, ktorý budete chcieť so mnou realiozovať
Tento formulár je chránený službou reCAPTCHA a platí Zásady ochrany osobných údajovZmluvné podmienky spoločnosti Google.

 

AK VIEŠ, ČO CHCEŠ NEVÁHAJ SI VYPLNIŤ SVOJU OBJEDNÁVKU A ČOSKORO SA TI OZVEM S DOHODNUTÍM TERMÍNU ÚVODNÉHO TELEFONICKÉHO ROZHOVORU, KTORÝ PREDCHÁDZA OBOM FORMÁM SPOLUPRÁCE 🙂

CENNÍK SPOLUPRÁCE (platba je možná aj v CZK):

individuálna konzultácia:

397,- €

30 dňový mentoring:

899,- € 

AKTUÁLNA POZNÁMKA: 

Prosím, ber na vedomie, že termíny konzultácie stanovíme v rozmedzí 14-30 dní od pripísaní platby na účet, pretože skoršie termíny konzultácií mám obsadené 

S mentoringom pokračujeme s radosťou v septembri.

Platba možná aj v CZK bez poplatku, stačí hore vpravo prepnúť menu vo formulári.

Teším sa na spoluprácu.

Často sa mi pýtaju na rozdiel v kurze a v konzultácií/mentoringu... asi najlepšie to vystihuje cvičenie vo fitku: 

- môžeš ísť sám/a podľa naštudovaného videa, svojim tempom - na to máš môj kurz

- alebo si zaplatíš trénera a pýtaš sa ho, čo chceš a potrebuješ, pričom on ti nastaví cviky, presne podľa tvojej potreby a pre rýchly výsledok - individuálna spolupráca

Teším sa na spoluprácu!

Svoju objednávku urob tu 🙂