mentor na instagram

intenzívna 1:1 konzultácia

Počas 1,5 - 2 hodinového zoomu ti poviem všetko, čo viem 🙂 

Neboj sa, dostaneš záznam, nemusíš si všetko písať.

Môžeš si pripraviť otázky, môžeme riešiť čokoľvek.

 • povieme si ako funguje instagram, čo má a čo nemá rád
 • tiež o tom, ako pracuje algoritmus, aké metriky sú dôležité a aj čo dôležité nie je
 • ako predávať na instagrame bez reklamy a súťaži
 • čo má obsahovať bio/profil, aby bol príťažlivý
 • ako a aký obsah tvoriť aby pritiahol nových aktívnych fanúšikov
 • ako nájsť to najlepšie v tvojej oblasti - obsah, ktorý bude tvoja cieľovka milovať
 • čo v tvojej oblasti nemáš robiť a čo nefunguje a naopak aj čo funguje
 • na čo sú príbehy a ako ich využívať správne
 • súkromné správy
 • kroky, ktoré ťa čakajú v najbližšej dobe

Povenujeme sa do hlbky tvojmu účtu a tvojej téme, prečo nerastie, čo zmeniť.. ale POZOR!

Ak si vyberieš konzultáciu, čaká ťa poriadny kopec práce... ale aj rast tvojho účtu. 

PROSBA: PROSÍM, BER NA VEDOMIE, ŽE NEKONZULTUJEM PROFILY, KTORÉ CHCÚ ROBIŤ "TO ČO JA" A TEDA KOPÍROVAŤ MOJE TÉMU A ÚČET. ĎAKUJEM ZA POCHOPENIE.

Čoskoro po objednávke si dáme krátky telefonicky hovor, kde si dohodneme presný termín (prosím, mysli na to, že termín konzultácie mám cca o 3-4 týždňe) a popýtam sa ťa pár otázok, aby som ti vedela pripraviť ten najlepší návrh. 

Zuzi, ďakujem❤️ zatiaľ len pozerám ako puk. Priznám sa, už som veľmi neverila, že sa dá Instagram rozbehnúť a po týždni mám skoro ďalšiu tisícku sledovateľov a niektoré videá desaťtisíce pozretí. 🥰🥰🥰 A veľa peknej spätnej väzby, moc diik.
Zuzka Pecárová@pilatesjoga_podlazuzany
Zuzi, ďakujem krásne za konzultáciu. Ty si neskutočná raketa a profička. Toľko informácií, čo si mi dala a usmernenie je pre mňa na nezaplatenie. Začala som aplikovať to, čo sme sa dohodli a už po pár dňoch vidím prvé úspechy. Skvelá práca!
Dianka@rodinna.lekarka
Ďakujem Zuzka za jej trpezlivosť a prístup k môjmu 61 ročnému mozgu😂. Naučila ma strihať videá-ozvučovať ich a titul kovať. Na začiatku som mala pocit že to nezvládnem ale Zuzka vydržala🙏. Je to skvelá učiteľka. Keď ju sledujem vidím že sa ešte mám čo učiť👌
Andy Timková@_andytimkova_
Milá Zuzka, ďakujem Ti za to, že si bola a stále si mojim hnacím motorom. Absolvovali sme spolu konzultáciu a ja sa snažím dodržať konzistentnosť vo vytváraní videí, aby som si mohla raz povedať že aj na sieti máme komunitu ktorej môžeme pomáhať . Rozbehla si môj záujem o technické zručnosti v tvorbe videí, zoznámilla si ma s aplikáciami ktoré mi pomáhajú a hoci som o generáciu staršia snažím sa držať krok. Spoznala som v Tebe milú a profesionálnu dámu, ktorá má  zručnosti ktoré sa nebojí posúvať ďalej a zdieľať ich s inými snaživými podnikateľmi. Mojou ambíciou je aby som sa v tvorbe priblížila k svojmu vysnívanému cieľu a veľmi sa teším že mám v Tvojej osobe oporu a určitý “ backround”. Ďakujem za to.
Danka@lekarenglandon
"Zuzka mi počas konzultácie priniesla toľko nových a prelomových informácií, ktoré som len s otvorenými ústami počúvala a neverila, že je to tak jednoduché, aj keď to chce skutočne prácu, ktorú je nutné urobiť 🙂 Jej profesionalita ma ihneď upútala.  Jeden z najväčších zázrakov, ktorý sme dokázali spoločne zľahka posúdiť bol, hlavný cieľ mojej tvorby bez toho aby som sa cítila neúplná. Presne a jasne ma nasmerovala na moje najväčšie prínosy pre publikum a všetko tak efektívne. Žiadne prázdne reči a kompromisy. Jasnosť a jednoduchosť!!! Za toto vďačím veľmi veľmi.  Som skutočne veľmi vďačná, za všetky cenné informácie ohľadne stratégií a nastavení.  Osobne mi Zuzka sadla svojou prirodzenou osobnosťou a od konzultácie som dostala fakt viac ako som v skutočnosti čakala."
Zdenka@laromistyle

V prípade, ak mi na konci konzultácie povieš, že si sa nič nové nedozvedel/a a že si mala iné očakávania, vrátim ti plnú sumu :).  Ale som si na 100% istá, že budete nadšená!

197,- € (5000,- CZK)

PODMIENKY SPOLUPRÁCE

Tento odsek som vytvorila, po negatívnych skúsenostiach a odsúvaní termínom na nekonečno 🙂

Tak, prosím, skôr ako si konzultáciu objednáš vezmi na vedomie, že:

 • termín je záväzný až po úhrade a vzájomne si ho potvrdíme 
 • v prípade zmeny termínu, poprosím informovať 48 hodín pred dohodnutou konzultáciou, aby som vedela s niekym termín vymeniť, alebo dáme nový
 • po ozname o zrušení alebo posúvaní termínu v čase menej než 48 hodín pred dohodonutou konzultáciou, prosím ber na vedomie, že nie som povinná dávať ti nový termín, ani konzultáciu presúvať, ani vrátiť peniaze, keďže na ten termín už nikoho neviem presunúť (samozrejme sa budem snažiť vyjsť v ústrety, ale niekedy sa to proste nedá)

Ďakujem za pochopenie 🙂 

Platba možná aj v CZK bez poplatku.

Teším sa na spoluprácu.

Často sa mi pýtaju na rozdiel v kurze a v konzultácií... asi najlepšie to vystihuje cvičenie vo fitku: 

- môžeš ísť sám/a podľa naštudovaného videa, svojim tempom - na to máš môj kurz

- alebo si zaplatíš trénera a pýtaš sa ho, čo chceš a potrebuješ, pričom on ti nastaví cviky, presne podľa tvojej potreby - na to je 1:1 instenzívny call

Teším sa na spoluprácu!

Svoju objednávku urob tu 🙂