zuzana becherova business mentor

Vitaj na mojich stránkach. 

Som Zuzka a podnikám  od svojich 18. rokov (radšej nehovorím koľko :D).

Som odborníčka na sieťový marketing na sociálnych sieťach a pomáham ľuďom v mlm a podobných odvetviach, ktoré majú konkurenčný produkt, stavať ich vlastnú značku na základe ich silných stránok. 

Som presvedčená, že ľudia idú za ľuďmi. 

Preto je mojim cieľom pomáhať ľuďom v týchto odvetviach budovať si unikátne publikum s hodnotným obsahom.

A, samozrejme, zvýšiť predaje. 🙂

Ak ťa zaujíma moja cesta....

Počas vysokej školy som na živnosť robila office management pre jednu a súčasne account - obchod pre inú firmu.

👰Po škole som organizovala svadby, čo zahŕňalo hľadanie nových klientov a predaj všetkého.

🤷‍♀️Po presťahovaní späť do Bratislavy a po 43 neúspešných pohovoroch (fakt som sa chcela aj zamestnať) som začala spolupracovať ako HR konkzultant s vlastnou sro-čkou pre českú personálku.

💪Znamenalo to studené kontakty a telefón 2 týždne, potom som už nestíhala. 

🎀 Bol to úžasný job ... ale keď prišlo dieťa, nechcela som sa prispôsobovať ostatným... tak som začala kresliť a predávať hry pre deti... išlo to skvele... ale chýbali mi ľudia 🙂

Začala som sa na biznis mastermind stretnutiach stretávať s podnikateľkami, ktorým moje tipy na predaj pomáhali a dávali zmysel... až ma presvedčili, že takto môžem pomáhať ostatným zarábať viac. 

A tak vznikol projekt buď úspešná... mojim poslaním je vytiahnuť tvoj mega potenciál na svetlo a využiť ho spolu s praktickými biznis tipmi na zarábanie v tom, čo ťa baví. 

Keďže však veľa ľudí nevie s čím podnikať, alebo nemajú na rozbeh svojho sna, pridala som do portfólia network marketing - našla som firmu (alebo skôr ona mňa), ktorá ladí s mojimi hodnotami, nenátlakovým biznisom, kde človek je v centre pozornosti. Za 2,5 roka som v TOP 7 SR-ČR a v našom tíme je nad 1100 ľudí, ktorí si riešia zdravie a peniaze. 

Tento spôsob krásne doplnil systém pre ženy, ktoré chcú byť slobodné ale nemajú talend na handmade alebo iný nápad na biznis. Alebo chcú popri zamestnaní mať ďalší príjem.

🧡 Pomáham ľuďom zarábať viac vďaka budovaniu ich vlastnej unikátnej značky na sociálnych sieťach. Špeciálne network marketétom, realitným maklérom, poisťovacím agentom, či finančným poradcom, ktorí pracuju s vysokokonkurenčným produktom.

Ak som ťa teraz presvedčila, že môžem byť tvojim sprievodcom na ceste za úspechom, neváhaj a napíš mi na zuzka@uspesna.sk 🙂

Dáme si úvodný hovor, kde sa spoznáme, zistíme, či nám to ladí a dohodneme ďalší postup. 

Teším sa na spoluprácu, či už pri rozmachu tvojho vysnívaného podnikania, alebo pri tvorbe vedľajšieho príjmu.