zuzana becherova business mentor

Vitaj na mojich stránkach. 

Som Zuzka a podnikám  od svojich 18. rokov (radšej nehovorím koľko :D).

INSTAGRAM ŠKOLÍM VIAC NEŽ 7 ROKOV. 

Ale priznám sa, že až v 10/2023 som našla ten správny kľúč, ktorý mi funguje na rýchly rast a samozrejme aj predaje. 

A presne to školím aj mojich klientov. 

Teším sa zo skvelých výsledkov!

Ak ťa zaujíma moja cesta....

Počas vysokej školy som na živnosť robila office management pre jednu a súčasne account - obchod pre inú firmu.

👰Po škole som organizovala svadby, čo zahŕňalo hľadanie nových klientov a predaj všetkého.

🤷‍♀️Po presťahovaní späť do Bratislavy a po 43 neúspešných pohovoroch (fakt som sa chcela aj zamestnať) som začala spolupracovať ako HR konkzultant s vlastnou sro-čkou pre českú personálku.

💪Znamenalo to studené kontakty a telefón 2 týždne, potom som už nestíhala. 

🎀 Bol to úžasný job ... ale keď prišlo dieťa, nechcela som sa prispôsobovať ostatným... tak som začala kresliť a predávať hry pre deti... išlo to skvele... ale chýbali mi ľudia 🙂

Začala som sa na biznis mastermind stretnutiach stretávať s podnikateľkami, ktorým moje tipy na predaj pomáhali a dávali zmysel... až ma presvedčili, že takto môžem pomáhať ostatným zarábať viac. 

A tak vznikol projekt buď úspešná... mojim poslaním je vytiahnuť tvoj mega potenciál na svetlo a využiť ho spolu s praktickými biznis tipmi na zarábanie v tom, čo ťa baví pomocou sociálnych sietí.

Keďže však veľa ľudí nevie s čím podnikať, alebo nemajú na rozbeh svojho sna, pridala som do portfólia network marketing - našla som firmu (alebo skôr ona mňa), ktorá ladí s mojimi hodnotami, nenátlakovým biznisom, kde človek je v centre pozornosti. Za 2,5 roka som v TOP 7 SR-ČR a v našom tíme je nad 1100 ľudí, ktorí si riešia zdravie a peniaze. 

Tento spôsob krásne doplnil systém pre ženy, ktoré chcú byť slobodné ale nemajú talent na handmade alebo iný nápad na biznis. Alebo chcú popri zamestnaní mať ďalší príjem.

🧡 Ale ako všetko je raz hore a raz dole, v roku 2023 začalo moje network-podnikanie, povedzme "utíchať" a ja som sa vrátila k mojej značke a práci na sociálnych sieťach. 

Vidím v tom totiž obrovský potenciál a ak sa správne profil strategicky nastaví, vie do pár týždňov vyletieť a doslova ti zmeniť život. Ako mne 🙂

Hľadala som ten najlepší spôsob podnikania na instagrame... a našla som 🙂

Ďakujem, že si tu a ak chceš na instagrame rásť rýchlo a nebojíš sa práce, neváhaj ma osloviť. 

Držím ti palce!